Общинска избирателна комисия Сунгурларе


РЕШЕНИЕ
№ 156-МИ
Сунгурларе, 02.11.2019

ОТНОСНО: Промяна в състава на СИК 022300002 - гр. Сунгурларе, СИК 022300004 - гр. Сунгурларе, СИК 022300007 – с. Ведрово, СИК 022300008 - с. Везенково, СИК 022300011 – с. Вълчин, СИК 022300019 – с. Лозарево, СИК 022300023 - с. Прилеп, СИК – 022300025 с. Славянци, СИК – 022300030 – с. Чубра, общ. Сунгурларе, обл. Бургас за произвеждане на втори тур на изборите за кмет на община на 03.11.2019 г.

Постъпило е предложение с вх. № 173/01.11.2019г. от Мария Димитрова, представител на ПП „ГЕРБ“.

Предлага се :

На мястото на Недялка Пенева Георгиева, председател на СИК 022300007, да бъде назначен Румен Йорданов Пенчев.

На мястото на Мария Симеонова Деспова, член на СИК 022300008, да бъде назначена Иванка Маринова Господинова.

На мястото на Екатерина Ангелова Генчева, председател на СИК 022300011, да бъде назначена Елена Ганчева Ганева – Георгиева.

На мястото на Байсе Медихова Нютвие, член на СИК 022300011, да бъде назначена Екатерина Ангелова Генчева,

На мястото на Азизе Сюлейман Ахмед, член на СИК 022300011, да бъде назначена Росица Спасова Спасова.

На мястото на Красимир Добрев Добрев, председател на СИК 022300019, да бъде назначена Наталия Велчева Чолакова.

На мястото на Пепа Кирилова Чанева, член на СИК 022300023, да бъде назначена Илияна Ангелова Стоянова.

На мястото на Ценка Димитрова Фотева, председател на СИК 022300025, да бъде назначен Таньо Русев Михалев.

На мястото на Васил Байчев Ковачев, председател на СИК 022300030, да бъде назначена Елена Емилова Михалева.

Постъпило е предложение с вх. № 175/02.11.2019г. от Тодор Раданчев, представител на ПП „ВМРО“.

Предлага се:

 На мястото на Мария Христова Горчева, член на СИК 022300002, да бъде назначена Анка Атанасова Димитрова.

На мястото на Събина Йорданова Кавджиева, член на СИК 0222300004, да бъде назначена Магдалена Росенова Гавазова.

Постъпило е предложение с вх. № 176/02.11.2019г. от Диана Гурева, представител на КП „БСП за България“

Предлага се:

 На мястото на Валунка Йовчева Христова, секретар на СИК 022300024, да бъде назначена Костадинка Василева Чаушева.

             

 

На основание чл. 87, ал. 1, т.1 и т. 5 от ИК, Общинска избирателна комисия – Сунгурларе

                                                             РЕШИ:

  1. ОСВОБОЖДАВА:
  2. Недялка Пенева Георгиева, председател на СИК 022300007;
  3. Мария Симеонова Деспова, член на СИК 022300008;
  4. Екатерина Ангелова Генчева, председател на СИК 022300011;
  5. Байсе Медихова Нютвие, член на СИК 022300011;
  6. Азизе Сюлейман Ахмед, член на СИК 022300011;
  7. Красимир Добрев Добрев, председател на СИК 022300019;
  8. Пепа Кирилова Чанева, член на СИК 022300023;
  9. Ценка Димитрова Фотева, председател на СИК 022300025;
  10. Васил Байчев Ковачев, председател на СИК 022300030;
  11. Мария Христова Горчева, член на СИК 022300002;
  12. Събина Йорданова Кавджиева, член на СИК 022300004;
  13. Валунка Йовчева Христова, секретар на СИК 022300024;

 

  1. АНУЛИРА издадените им удостоверения.
  2. НАЗНАЧАВА:
  3. Румен Йорданов Пенчев, председател на СИК 022300007 с ЕГН;
  4. Иванка Маринова Господинова, член на СИК 022300008 с ЕГН;
  5. Елена Ганчева Ганева – Георгиева, председател на СИК 022300011 с ЕГН;
  6. Екатерина Ангелова генчева, член на СИК 022300011 с ЕГН;
  7. Росица Спасова Спасова, член на СИК 022300011 с ЕГН;
  8. Наталия Велчева Чолакова, председател на СИК 022300019 с ЕГН;
  9. Илияна Ангелова Стоянова, член на СИК 022300023 с ЕГН;
  10. Таньо Русев Михалев, председател на СИК 022300025 с ЕГН;
  11. Елена Емилова Михалева, председател на СИК 022300030 с ЕГН;
  12. Анка Атанасова Димитрова, член на СИК 022300002 с ЕГН;
  13. Магдалена Росенова Гавазова, член на СИК 022300004 с ЕГН;
  14. Костадинка Василева Чаушева, секретар на СИК 022300024 с ЕГН;
  15. ИЗДАВА удостоверения на новоназначените членове.

На основание чл. 88, ал.1 от ИК решението подлежи на обжалване пред ЦИК в три дневен срок от датата на публикуването му.

 

Председател: Димитър Петров Катъров

Секретар: Екатерина Колева Пахова

* Публикувано на 02.11.2019 в 14:49 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 172-МИ / 15.01.2020

    относно: Прекратяване пълномощията на общински съветник

  • № 171-МИ / 05.11.2019

    относно: Заличаване на обявен за избран общински съветник от списъка с избраните общински съветници и oбявяване за избран за общински съветник на следващия в листата кандидат

  • № 170-МИ / 04.11.2019

    относно: ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА ОБЩИНА

всички решения