11.12.2016

Съобщение

Изборният ден в секция 022300011 с. Вълчин е открит и всичко е нормално.

11.12.2016

Към момента гласували в с. Вълчин са 37избиратели!

11.12.2016

Съобщение

Към 13.00ч. са гласували 127 души

11.12.2016

Изборният ден в с.Вълчин приключи при 63% актиивност

11.12.2016

Изборният ден в с.Вълчин приключи при 63% актиивност

01.12.2016

Съобщение

Насрочване на заседание на ОИК - Сунгурларе на 01.12.2016г. от 12:00 часа

16.11.2016

Списък на кадидатите за кмет на кметство с.Вълчин регистрирани за участие в частични избори за кмет на кметство с.Вълчин на 11.12.2016год.

Пореден номер на регистриране на кандидата за кмет

Име, презиме и фамилия

ЕГН

Постоянен или настоящ адрес

Партия направила предложението

 

№1

 

Ненчо Стойчев Стойчев

 

**********

с.Вълчин; общ. Сунгурларе

ПП АБВ /Алтернатива за българско възраждане/

 

№2

Гинка Тодева Тодева- Зенгинова

**********

с.Вълчин; общ. Сунгурларе

ПП „Българска социалистическа партия „

 

№3

Кръстю Янков Янев

**********

с.Вълчин; общ. Сунгурларе

ПП „Движение за права и свободи“

 

 

15.11.2016

Насрочване на заседание на ОИК-Сунгурларе за 15.11.2016г. от 17:30ч.

14.11.2016

Насрочване на заседание на ОИК-Сунгурларе за 14.11.2016г. от 17:00ч.

11.11.2016

До всички партии, коалиции, местните коалиции и инициативни комитети!

ОИК-Сунгурларе, уведомява, че приема документи за кандидатските листи за кмет на кметство с.Вълчин в срок до 17:00ч., на 15.11.2016г.

09.11.2016

Насрочване на заседание на ОИК-Сунгурларе за 10.11.2016г. от 08.00ч.

Заседание на ОИК-Сунгурларе на 10.11.2016г от 08:00часа

03.11.2016

Насрочване на заседание на ОИК Сунгурларе за 05.11.2016г. от 16.00ч.

31.10.2016

Насрочване на заседание на ОИК Сунгурларе за 01.11.2016г. от 14.30ч.

Насрочване на заседание на ОИК Сунгурларе за 01.11.2016г. от 14.30ч.

11.11.2015

Насрочване заседание на ОИК Сунгурларе на 11.11.2015 г. от 17:00ч.

05.11.2015

Насрочване заседание на ОИК Сунгурларе на 05.11.2015 г. от 15:00ч.

01.11.2015

Във всички избирателни секции на територията в община Сунгурларе гласуването е започнало.

01.11.2015

Във всички избирателни секции на територията в община Сунгурларе гласуването е приключило

25.10.2015

Във всички избирателни секции на територията в община Сунгурларе е започнало гласуването

25.10.2015

Във всички избирателни секции на територията в община Сунгурларе гласуването е приключило.

24.10.2015

Съобщение: Общ брой на избирателите/ гласоподавателите в община Сунгурларе.

 

 

Общ брой на избирателите в изборите за общински съветници и за кметове – 10 468

Общ брой на гласоподавателите в националния референдум – 11 069

23.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 24.10.2015г. от 16:30 часа

22.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 22.10.2015г. от 16:30 часа

22.10.2015

Бланка представители

Общинска избирателна комисия – Сунгурларе  с цел бърза и качествена обработка на постъпващата информация ПРЕПОРЪЧВА на партиите, коалициите и местните коалиции, регистрирани за участие в местните избори на 25 октомври 2015 г. при подаване на документи за регистриране на представители да представят списъка с предлагани лица както на хартия, така и в ЕЛЕКТРОНЕН ВИД, като за целта попълнят следната форма:

Бланка ПРЕДСТАВИТЕЛИ

22.10.2015

Образци на бюлетини

22.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 23.10.2015г. от 16:30 часа

20.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 21.10.2015г. от 15:00 часа

19.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 20.10.2015г. от 16:30 часа

17.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 19.10.2015г. от 16:30 часа

17.10.2015

Съобщение

 

1.Секции 02-23-00-003  и 02-23-00-004 в гр.Сунгурларе СОУ „Хр.Ботев”-начален курс са определени за гласуване на лица с увреждания .

 

СОУ”Хр.Ботев”-нач.курс-ул.”Хр.Смирненски”-003

УЛ.БУЗЛУДЖА№001-024; УЛ.БЪЛГАРКА№002-008; УЛ.ВАСИЛ КОЛАРОВ№001-026; УЛ.ГАНЧО ХАРДАЛОВ№001-024; УЛ.ДУНАВ№001-020; УЛ.ИСКЪР№001-014; УЛ.КРАЙРЕЧНА№002-014; УЛ.КОМСОМОЛСКА№002-023; УЛ.ЛУДА КАМЧИЯ№002-010; УЛ.МИТКО ПАЛАУЗОВ№001-008;УЛ.НЕЙКОВСКА№001-027; УЛ.ОБОРИЩЕ№002-004;УЛ.ПРОЛЕТАРСКА№002-006;

УЛ.ПИОНЕРСКА№003-015;УЛ.ПЪРВИ МАЙ№001-012; УЛ.СТАНКЕ ДИМИТРОВ№001-022; УЛ.СТИДОВО№001-010; УЛ.СЛАВЯНСКА№001-027; УЛ.СТАРА ПЛАНИНА №001-022;УЛ.ШИШМАНОВО№001-010;

УЛ.ЧЕРЕН ДЪБ№002-036; УЛ.ЯНТРА№001,003,004,004 01,004 02,005,005 01,005 02

 

СОУ”Хр.Ботев”-нач.курс-ул.”Хр.Смирненски-   004

УЛ.АВРОРА№001-040;УЛ.ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ№035-058; УЛ.ДИМИТЪР БОГДАНОВ№014-032;УЛ.ИЗГРЕВ №001-061;УЛ.ИВАН ВАЗОВ№029-042; УЛ.ОВЧАРСКА№001-042; УЛ.РОДОПИ№002-028; УЛ.ПОБЕДА №001-024;УЛ.РИЛА№002-010; УЛ.СВОБОДА№001-010; УЛ.СТРАНДЖА№002-026; УЛ.ШИПКА№001-021;УЛ.ПИРИН№001-017; УЛ.ПОЛЯНА№009,011,015

 

     2.Телефони в община Сунгурларе , на които могат да се правят заявки за ползване на транспорт в изборния ден: 

 

      05571/50-96- мл.експерт АПОН Красимира Байчева

                              мл.експ. ГРАО Нермин Моллахюсеин

      05571/ 5112

      05571/51-11 – Дежурни община Сунгурларе

 

     3.Заявки се приемат в изборния ден 25.10.2015г. от 10.00 часа до 18.00часа на посочените телефони.

     4. Посочените  секции по т.1  са оборудвани с рампи за гласуване на избиратели с увреждания на опорно - двигателния апарат и достъпни за автомобили.

 

 

 

15.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 17.10.2015г. от 14:00 часа

14.10.2015

Следващо заседание на Общинска избирателна комисия-Сунгурларе, ще се проведе на 15.10.2015г. от 16:30 часа

13.10.2015

СЪОБЩЕНИЕ ЗА ОБУЧЕНИЕ НА 17.10.2015Г.

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ - СУНГУРЛАРЕ УВЕДОМЯВА, ЧЕ ЩЕ ПРОВЕДЕ ОБУЧЕНИЕ С ВСИЧКИ ПРЕДСЕДАТЕЛИ, ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛИ И ЧЛЕНОВЕ НА СИК НА 17.10.2015Г. ОТ 11:00 ЧАСА В ЗАЛАТА НА ЧИТАЛИЩЕ "ПРОСВЕТА" (КИНОСАЛОНА) - гр.СУНГУРЛАРЕ

  ПАРТИИТЕ И КОАЛИЦИИТЕ ДА УВЕДОМЯТ СВОЕВРЕМЕННО СВОИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В КОМИСИИТЕ ЗА ОБУЧЕНИЕТО. ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО Е СЪЩИТЕ ДА БЪДАТ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПОЗНАТИ С МЕТОДИЧЕСКИТЕ УКАЗАНИЯ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ИЗБОРИТЕ НА 25.10.2015Г.(РЕШЕНИЕ НА ЦИК 2525-МИ/НР ОТ 08.10.2015Г.)

   ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ, ОТНОСНО НАЗНАЧЕНИТЕ СЪСТАВИ НА СИК В ОБЩИНА СУНГУРЛАРЕ, СЕ ОБРЪЩАЙТЕ КЪМ ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА ПАРТИИ И КОАЛИЦИИ, НАПРАВИЛИ ПРЕДЛОЖЕНИЯТА; КЪМ МЛАДШИ ЕКСПЕРТ-АПОН - КРАСИМИРА БАЙЧЕВА- ЗА гр.СУНГУРЛАРЕ, А ЗА ДРУГИТЕ НАСЕЛЕНИ МЕСТА ОТ ОБЩИНАТА- КЪМ КМЕТОВЕ И КМЕТСКИ НАМЕСТНИЦИ.

 ТЕЛ. ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: 055715096

                                                               055532333

 

 

08.10.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 09.10.2015 г. от 16:30.

06.10.2015

На вниманието на всички избиратели!

Всички избиратели могат да проверят адреса на избирателната си секция по следните начини:

- През  Интернет  на адрес http://www.grao.bg/elections/

 Сайтът предоставя и възможността да се подават "Искане за гласуване по настоящ адрес" по електронен път и да се регистрират издадените "Удостоверения за гласуване в определено населено място“ от общинските администрации след идентификация с електронен подпис.

- Чрез стационарен или мобилен телефон

Избира се 0800 1 4726 ("0800 1 GRAO"). Тел. 0800 1 4726 е безплатен за цялата страна.

06.10.2015

На вниманието на парламентарно представените партии

На вниманието на  парламентарно представените партии

Във връзка с предложенията им за състави на СИК:   

Съгласно чл. 94, ал. 4 ок Изборния кодекс: „Членовете на секционната избирателна комисия за времето, необходимо за работата им в съответната комисия, се осигуряват като лица, упражняващи трудова дейност на изборна длъжност...”

В тази връзка моля да обърнете внимание на безработните лица, регистрирани в Дирекции „Бюра по труда”, които ще участват като членове в секционни избирателни комисии,  да спазят изискването на чл. 18, ал. 5 от Закона за насърчаване на заетостта и в срок от 7 работни дни от назначаването им в СИК / от постановяване на решението, с което ОИК-Сунгурларе ги назначава - 28.09.2015г./ да уведомят съответната Дирекция „Бюро по труда” - за промяната в декларираните от тях обстоятелства.

При неизпълнение на това задължение, макар и поради неинформираност,  чл. 20, ал. 4, т. 7 от Закона за насърчаване на заетостта предвижда прекратяване на регистрацията им, което се явява неблагоприятна последица за тези лица.

06.10.2015

ОБОБЩЕНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА РЕГИСТРИРАНИТЕ КАНДИДАТИ ПРЕД ОИК – Сунгурларе

ОБОБЩЕНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА РЕГИСТРИРАНИТЕ КАНДИДАТИ ПРЕД ОИК – Сунгурларе

ЗА ИЗБОРИТЕ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ И КМЕТОВЕ НА 25 ОКТОМВРИ 2015

Общ брой кандидати за общински съветници  – 107;
Общ брой партии/коалиции, регистрирали листи за общински съветници  –  11;
Брой мандати за общински съветници – 17;
Общ брой кандидати за кмет на община - 4;
Общ брой кандидати за кметове на кметства – 50;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Везенково – 4;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Велислав – 3;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Вълчин  - 3;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Грозден – 3
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Камчия – 1;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Климаш – 2;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Костен – 1;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Лозарево – 4;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Манолич – 2;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Подвис – 5;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Прилеп – 5;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Садово – 4;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Славянци – 4;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Съединение – 3;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Черница – 2;
Общ брой кандидати за кмет на кметство с. Чубра – 4;

05.10.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 07.10.2015 г. от 16:30.

01.10.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 05.10.2015 г. от 16:30.

30.09.2015

Важно Съобщение!

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ !!!

 

 

ОТНОСНО: Условията и реда за участие на ЗАСТЪПНИЦИ на кандидатски листи в изборите за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г.

 

  1. Кандидатите на кандидатските листи на партиите, коалициите, местните коалиции и инициативните комитети могат да имат застъпници, които подпомагат и представляват интересите на кандидатите пред държавните и местните органи, обществените организации и избирателните комисии. Застъпник може да бъде лице, което е навършило 18 години, не е поставено под запрещение и не изтърпява наказание лишаване от свобода.
  2. Едно лице може да бъде застъпник на кандидати само на една кандидатска листа. Кандидатските листи за общински съветници и за кмет на една и съща партия, коалиция, местна коалиция могат да бъдат представлявани само от един застъпник в една избирателна секция в изборния ден. В изборния ден застъпниците не са обвързани с конкретна избирателна секция.
  3. Общият брой на застъпниците на кандидати на всяка кандидатска листа на партия, коалиция, местна коалиция или инициативен комитет не може да надвишава броя на избирателните секции в съответния изборен район.
  4. Застъпниците се регистрират в съответната ОИК чрез Заявление за регистрация на застъпници по образец (ИЗТЕГЛИ ТУК Приложение № 68-МИ от изборните книжа), подадено до 23 октомври 2015 г., 17:00 часа - един ден преди изборния ден. Заявлението се подписва от представляващия/те партията, коалицията или местната коалиция или от изрично упълномощени от тях лица. В случаите, когато заявлението се подписва и/или подава от упълномощени лица, се представя и заверено от пълномощника копие на съответното пълномощно. Към заявлението задължително се представя списък по образец на хартиен носител в един екземпляр (ИЗТЕГЛИ ТУК списък) и на технически носител в електронен вид excel формат. Списъкът се подписва от представляващия/те или от упълномощено/и от него/тях  лице/а.
  5. Общинската избирателна комисия приема решение за регистрация и издава удостоверения на регистрираните застъпници в един екземпляр, по образец Приложение № 72-МИ от изборните книжа. Застъпниците се легитимират с издаденото удостоверение за периода от регистрирането им до обявяването на резултатите от изборите, съответно втория тур на избор за кмет където такъв е произведен, а в изборния ден и с утвърдения отличителен знак.
  6. Всяка партия, коалиция, местна коалиция и инициативен комитет може да подаде предложение за регистрация на заместващи застъпници, които да заменят вече регистрирани застъпници. Общият брой на заместващите застъпници на всяка кандидатска листа на партия, коалиция, местна коалиция и инициативен комитет може да бъде до една трета от броя на избирателните секции в съответния изборен район. Заместващите застъпници се регистрират в съответната ОИК до изборния ден по реда на т. 4, чрез предложение по образец (ИЗТЕГЛИ ТУК Приложение № 69-МИ от изборните книжа).
  7. За повече подробности в Решение № 2113-МИ/11.09.2015 год. на ЦИК.

 

 

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Петя Колева

30.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 01.10.2015 г. от 17:00.

29.09.2015

Заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 29.09.2015 г. от 14.00ч.

28.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 30.09.2015 г. от 17:00.

25.09.2015

Телефони на ОИК Сунгурларе

 

Петя Господинова Колева

 

Председател

 

0887 274 664

 

Аспарух Недев Петров

Зам.

председател

0889 188 259,

 

 

Красимира Сашева Маринова-Куриева

 

Секретар

 

0876 028 228

Тодор Чанев Георгиев

Член

0888 491 923

Антония Борисова Скендерова

Член

0877 572 727

Петър   Стоянов Мушиев

Член

0878627115

Николай Росенов Кожухаров

Член

0879 845 342

Лазар Милков Лазаров

Член

0898 429 925

Георги Николов Габровски

Член

0888 122 372

Дженка Денева Малинова

Член

05571 52 38

25.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 28.09.2015 г. от 17:00.

24.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 25.09.2015 г. от 13:00.

23.09.2015

Публичен регистър на кандидати за Кмет на Община Сунгурларе

Приложение № 60-МИ

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

СУНГУРЛАРЕ

 

 

ПУБЛИЧЕН РЕГИСТЪР

на кандидатите за Кмет на Община-Сунгурларе

(общински съветници/кмет на община/кмет на район/кмет на кметство)

(по чл. 87 , ал. 1, т. 14 от Изборния кодекс)

 

 

Пореден №

Община/район/кметство

Партия, коалиция, местна коалиция или инициативен комитет

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за общински съветници/кметове

№ на решението на ОИК за регистрация

Пореден № на вписване на кандидатската листа в бюлетината за гласуване

1

2

3

4

5

6

1

Сунгурларе

ПП „НФСБ“

Мариян Иванов Чолаков

113-МИ/21.09.2015

         11

2

Сунгурларе

ПП“БДЦ“

Георги Стефанов Кенов

114-МИ/21.09.2015

          9

3

Сунгурларе

ПП „ГЕРБ“

Ирена Иванова Водева

130-МИ/21.09.2015

          5

4

Сунгурларе

ИК

Тинко Стойчев Димитров

131-МИ/22.09.2015

          4

5

Сунгурларе

ПП „ДПС“

Васил Панделиев Панделиев

133-МИ/22.09.2015

          3

 

 

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:                                                                                              СЕКРЕТАР:

Петя Колева                                                                                                 Красимира Маринова-Куриева

 

 

23.09.2015

Публичен регистър на кандидати за Кмет на кметства ,общ Сунгурларе

Приложение № 60-МИ

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

СУНГУРЛАРЕ

 

 

ПУБЛИЧЕН РЕГИСТЪР

на кандидатите за Кмет на кметства , общ.Сунгурларе

(общински съветници/кмет на община/кмет на район/кмет на кметство)

(по чл. 87 , ал. 1, т. 14 от Изборния кодекс)

 

 

Пореден №

Община/район/кметство

Партия, коалиция, местна коалиция или инициативен комитет

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за кметове на кметства

№ на решението на ОИК за регистрация

Пореден № на вписване на кандидатската листа в бюлетината за гласуване

1

2

3

4

5

6

1

с.Прилеп

ИК

1.Мима Ангелова Иванова

69-МИ/17.09.2015

 

2

с.Черница

ИК

2.Димо Гроздев Тодоров

77МИ/18.09.2015

 

3

с. Велислав

ПП“БСП“

1.Здравка Колева Куртева

70-МИ/17.09.2015

 

с. Вълчин

ПП“БСП“

2.Гинка Тодева Тодева-Зенгинова

71-МИ/17.09.2015

 

с. Чубра

ПП“БСП“

3.Валентин Митков Стойков

72-МИ/17.09.2015

 

с. Лозарево

ПП“БСП“

4.Георги Алексиев Чолаков

73-МИ/17.09.2015

 

с. Подвис

ПП“БСП“

5.Румен Иванов Иванов

74-МИ/17.09.2015

 

с. Славянци

ПП“БСП“

6.Вангел Христов Христов

75-МИ/17.09.2015

 

4

с. Подвис

ПП „НФСБ“

1.Галина Чанева Тодорова

78-МИ/18.09.2015

 

5

с.Лозарево

ПП „Обединена социалдемокрация“

1.Димка Андонова Чанева

79-МИ/18.09.2015

 

с.Подвис

ПП“ Обединена социалдемокрация“

2.Събка Митева Равалиева

80-МИ/18.09.2015

 

6

 

с. Съединение

ПП „ДПС“

1.Ахмед Али Али

82-МИ/18.09.2015

 

с. Костен

ПП „ДПС“

2.Ахмед Мустафа Христем

83-МИ/18.09.2015

 

с. Садово

ПП „ДПС“

3.Ахмед Хасан Пъндък

84-МИ/18.09.2015

 

с. Климаш

ПП „ДПС“

4.Байрамали Ереджеб Индже

85-МИ/18.09.2015

 

с. Манолич

ПП „ДПС“

5.Белгин Феим Кадиш

86-МИ/18.09.2015

 

с. Чубра

ПП „ДПС“

6.Диню Илиев Иванов

87-МИ/18.09.2015

 

с. Прилеп

ПП „ДПС“

7.Йълмаз Ремзи Афузахмед

88-МИ/18.09.2015

 

с. Вълчин

ПП „ДПС“

8.Кръстю Янков Янев

89-МИ/18.09.2015

 

с. Камчия

ПП „ДПС“

9.Севим Сеид Емин

90-МИ/18.09.2015

 

с. Славянци

ПП „ДПС“

10.Стефан Димов Димов

91-МИ/18.09.2015

 

с. Везенково

ПП „ДПС“

11.Хасан Мустафа Хасан

92-МИ/18.09.2015

 

с. Грозден

ПП „ДПС“

12.Цонко Сашев Беев

93-МИ/18.09.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

7

с.Везенково

ПП“БДЦ“

1.Сюлейхан Исуф Хасан

94-МИ/21.09.2015

 

с.Велислав

ПП“БДЦ“

2.Радослава Стоянова Христова

95-МИ/21.09.2015

 

с.Вълчин

ПП“БДЦ“

3.Ненчо Стойчев Стойчев

96-МИ/21.09.2015

 

с.Грозден

ПП“БДЦ“

4.Стефчо Яшков Стефанов

97-МИ/21.09.2015

 

с.Климаш

ПП“БДЦ“

5.Рабие Мустафа Сюлейман

98-МИ/21.09.2015

 

с.Лозарево

ПП“БДЦ“

6.Благомир Тодоров Чомаков

99-МИ/21.09.2015

 

с.Манолич

ПП“БДЦ“

7.Адем Мустафа Гази

100-МИ/21.09.2015

 

с.Подвис

ПП“БДЦ“

8.Ирина Костова Джендова

101-МИ/21.09.2015

 

с.Прилеп

ПП“БДЦ“

9.Чани Димов Стойчев

102-МИ/21.09.2015

 

с.Садово

ПП“БДЦ“

10.Христо Ненчев Николов

103-МИ/21.09.2015

 

с.Славянци

ПП“БДЦ“

11.Асен Мирчев Михалев

104-МИ/21.09.2015

 

с.Съединение

ПП“БДЦ“

12.Ахмед Байрамали Мюслюм

105-МИ/21.09.2015

 

с.Чубра

ПП“БДЦ“

13.Ганчо Христов Христов

106-МИ/21.09.2015

 

 

 

8

с.Съединение

ПП ПК“ЕКОГЛАСТНОСТ

1.Хасан Хелми Мустафа

111-МИ/21.09.2015

 

с.Лозарево

ПП ПК“ЕКОГЛАСТНОСТ

2.Али Ахмед Абтула

112-МИ/21.09.2015

 

 

 

9

с.Прилеп

ПП“ДВИЖЕНИЕ 21“

1.Василка Георгиева Георгиева

124-МИ/21.09.2015

 

с.Садово

ПП“ДВИЖЕНИЕ 21“

2.Атанас Димитров Бакалов

125-МИ/21.09.2015

 

с.Подвис

ПП“ДВИЖЕНИЕ 21“

3.Румен Михов Димов

126-МИ/21.09.2015

 

с.Везенково

ПП“ДВИЖЕНИЕ 21“

4.Господин Ангелов Тонев

127-МИ/21.09.2015

 

 

 

 

10

с.Везенково

ПП“ГЕРБ“

1.Катя Асенова Атанасова

115-МИ/21.09.2015

 

с.Велислав

ПП“ГЕРБ“

2.Даниела Стоянова Куртева

116-МИ/21.09.2015

 

с.Грозден

ПП“ГЕРБ“

3.Мария Димитрова Димитрова

117-МИ/21.09.2015

 

с.Прилеп

ПП“ГЕРБ“

4.Ганка Пенчева Делева

118-МИ/21.09.2015

 

с.Садово

ПП“ГЕРБ“

5.Мария Димитрова Кълъчева

119-МИ/21.09.2015

 

с.Черница

ПП“ГЕРБ“

6.Атанас Желязков Думанов

120-МИ/21.09.2015

 

с.Чубра

ПП“ГЕРБ“

7.Митко Ганев Димитров

121-МИ/21.09.2015

 

11

с.Славянци

ИК“НОВО НАЧАЛО“

1.Цоню Михаилов Минчев

137-МИ/22.09.2015

 

 

 

Председател:

Петя Колева

 

Секретар:

Красимира Маринова - Куриева

23.09.2015

Публичен регистър на кандидатите за общински съветници- община Сунгурларе

Приложение № 60-МИ

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

СУНГУРЛАРЕ

 

ПУБЛИЧЕН РЕГИСТЪР

на кандидатите за общински съветници - община Сунгурларе

(общински съветници/кмет на община/кмет на район/кмет на кметство)

(по чл. 87 , ал. 1, т. 14 от Изборния кодекс)

Пореден №

Община/район/кметство

Партия, коалиция, местна коалиция или инициативен комитет

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите за общински съветници/кметове

№ на решението на ОИК за регистрация

Пореден № на вписване на кандидатската листа в бюлетината за гласуване

 

1

2

3

4

5

6

 

№1

Сунгурларе

ПП“БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ“

1.Валентин Янчев Славов

2.Диана Колева Гурева

3.Ангел Асенов Божиков

4.Радостина Атанасова Кръстева

5.Маргарита Йорданова Димитрова

6.Атанас Илчев Атанасов

7.Румен Иванов Иванов

8.Вангел Христов Христов

9.Гинка Тодева Тодева-Зенгинова

10.Георги Алексиев Чолаков

11.Здравка Колева Куртева

12.Гроздю Христов Абрашев

13.Жанета Ганева Жечева

14.Славчо Тодоров Желязков

15.Катерина Тодорова Димитрова

76-МИ/17.09.2015

         15

 

№2

 

Сунгурларе

ПП“НАЦИОНАЛН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ“

1.Мариян Иванов Чолаков

2.Галина Чанева Тодорова

3.Николай Иванов Николов

4.Живко Христов Берданков

107-МИ/21.09.2015

         11

 

№3

Сунгурларе

ПП“БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР“

1.Георги Стефанов Кенов

2.Костадин Василев Василев

3.Шабан Алиосман Мустафа

4.Зина Венциславова Димитрова

5.Гита Тодорова Петрова

6.Антон Янков Атанасов

7.Илиян Костов Маринов

8.Адем Мустафа Гази

9.Николай Петков Терзиев

10.Хакъ Хюсеин Хюсеин

11.Радка Николова Стойчева

12.Светлана Петрова Атанасова

13.Стела Андреева Ангелова

14.Пепи Маринов Банков

15.Айше Реджеб Гюджен

16.Мима Чанева Желязкова

17.Иван Георгиев Щерев

108-МИ/21.09.2015

         9

 

№4

Сунгурларе

ПП“БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“

1.Фанка Ангелова Йорданова

2.Валентин Вълканов Стефов

109-МИ/21.09.2015

        12

 

 

 

№5

 

 

 Сунгурларе

ПП“ЕКОГЛАСНОСТ“

1.Андреан Мартинов Ангелов

2.Нико Джендов Джендов

3.Кольо Огнянов Христов

4.Орхан Ахмед Хасан

5.Али Ахмед Абтула

6.Милка Атанасова Христова

7.Хасан Хилми Мустафа

8.Сюлейман СейдахмедовМустафов

9.Господин Христов Кукорков

10.Мирослав Росенов Йосифов

11.Андрей Стефанов Стоянов

12.Пламен Георгиев Попов

13.Мартин Сашев Андонов

14.Божил Тодоров Михалев

15.Михаил Ангелов Радев

16.Стоян Радков Маников

110-МИ/21.09.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ 6

 Сунгурларе

 

ПП“ ДВИЖЕНИЕ 21“

 

1.Бисер Атанасов Атанасов

2.Иван Георгиев Димитров

3.Атанас Рачев Атанасов

4.Еленка Атанасова Петрова

5.Станка Стефанова Митева

6.Румен Михов Димов

7.Господин Ангелов Тонев

8.Василка Георгиева Георгиева

9.Атанас Димитров Бакалов

122-МИ/21.09.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№7

 

 

 

Сунгурларе

 

 

 

ПП“ ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“

1.Димка Андонова Чанева

2.Елена Ганчева Ганева-Георгиева

3.Байчо Тодоров Байчев

4.Събка Митева Равалиева

5.Антон Стефанов Чанев

 

128-МИ/21.09.2015

        7

 

№ 8

Сунгурларе

ПП"ГЕРБ"

1.Ирена Иванова Водева

2.Станислава Момчилова Георгиева

3.Мария Димитрова Димитрова

4.Жана ЮлияноваТопчиева

5.Румен Йорданов Рачев

6.Недка Ганева Христова

7.Михаил Апостолов Лолов

8.Мария Владова Николова

9.Соня Петрова Енчева

10.Мария Димитрова Кълъчева

11.Емил Николов Консулов

12.Ганка Пенчева Делева

13.Тодор Русев Тодоров

14.Тонка Железова Енчева

15.Марийка Генчева Кленке

16.Мариян Димитров Димитров

17.Петър Георгиев Желев

123-МИ/21.09.2015

         5

 

№9

 

Сунгурларе

 

КОАЛИЦИЯ“НАРОДЕН СЪЮЗ“

1.Йордан Костов Йорданов

2.Нина Тодорова Ангелова

3.Янка Андреева Минкова

4.Стоян Тодоров Василев

129-МИ/21.09.2015

           13

 

 

 

 

 

 

 

 

№10

 Сунгурларе

ПП“ДПС“

1.Халил Сейдахмед Ахмед

2.Реджеб Мехмет Ходжа

3.Ремзи Ереджеб Али

4.Фикрет Байрямали Мехмед

5.Соня Стойкова Ангелова

6.Кина Иванова Христова

7.Сабрие Фикрет Копук

8.Ахмед Акиф Юмер

9.Исмаил Шабан Шакир

10.Мъстън Мехмед Топал

11.Васил Динев Михалев

12.Димитрина Стефанова Събева

13.Вейсел Мюмюн Али

14.Диню Илиев Иванов

15.Цонко Сашев Беев

16.Хатидже Мехмедова Георгиева

132-МИ/22.09.2015

 

 

 

          3

 

 

 

 

 

№11

 

Сунгурларе

ПП“АТАКА“

1.Никола Мирчев Мирчев

2.Костадин Ненков Петров

 

134-МИ/22.09.2015

          1

 

 

 

 

 

ПРЕДСЕДАТЕЛ:                                                                                        СЕКРЕТАР:

Петя Колева                                                                                                Красимира Маринова-Куриева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.09.2015

Съобщение

Жребий за определяне на поредните номера на партиите и коалициите от Общинска избирателна комисия – Сунгурларе в бюлетините на гласуване за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г., ще се проведе на 23.09.2015 год. от 17,00 часа в Ритуалната зала на Община - Сунгурларе, находяща се в гр.Сунгурларе, ул.Георги Димитров № 2

21.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 22.09.2015 г. от 18.30ч.

18.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 21.09.2015 г. от 13.00ч.

16.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 17.09.2015 г. от 17.00ч.

16.09.2015

ВАЖНО! УКАЗАНИЯ ЗА ПОПЪЛВАНЕ НА ЕЛЕКТРОННИТЕ СПИСЪЦИ В ПОДКРЕПА НА НЕЗАВИСИМИ КАНДИДАТИ ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ ИЛИ ЗА КМЕТОВЕ, ИЗДИГНАТИ ОТ ИК.

Указание за попълване на „списък“ в структуриран вид в подкрепа регистрацията на независими кандидати за общински съветници или за кметове, издигнати от инициативни комитети за участие в изборите на 25 октомври 2015 г.

За въвеждането на данните от списъците по приложение № 66-МИ от изборните книжа за общински съветници и за кметове се използва програмата „Списък на лица, подкрепящи регистрацията на независими кандидати за общински съветници или за кметове, издигнати от инициативни комитети".

След стартиране на програмата се натискат последователно бутоните „Enable Editing" и „Enable Content", ако се изисква това, след което за въвеждане на данните от списъка следва да се натисне и бутона „Въвеждане на ред". Появява се таблица „въвеждане на ЕГН", в която се попълват съответните данни за лицето от списъка като се започне от номер по ред в списъка, номер на страница, ЕГН и последователно трите имена, населеното място, улица и номер след което се натиска бутона „add"(добави), данните се прехвърлят в основната таблица, а таблицата „въвеждане на ЕГН" се нулира за попълване на данните на следващо лице от списъка и т.н.

Когато се завърши списъка се натиска бутон „close" (затвори) и се записва файла чрез „save as"(запази като) на съответното устройство (диск, CD, флашка (USB) и т.н.). Записва се веднъж като файл във формат на Excel и втори път като файл CSV (coma delimited), като името на файла съдържа името на независимия кандидат (например: „Списък на лица, в подкрепа регистрацията на независимия кандидат „ХХХХХХ". Тези 2 файла се записват на технически носител (CD или USB) и се представят заедно с документацията. Записът във файла трябва да е в реда, в който е подредена документацията в папките със списъци.

Електронният формат на списъка е приложен в РЕШЕНИЕ 20-МИ/11.09.2015г.НА ОИК- Сунгурларе.

16.09.2015

Съобщение

Регистрирани партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети в

изборите за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г.

 

Общ брой на политическите субекти, заявили участие в местни избори 2015 – 19/деветнадесет/, в това число:

Регистрирани за избор на кмет на община Сунгурларе са 9 партии, 1 коалиции, и 1 инициативен комитет-общо 11.

Регистрирани партии и коалиции за избор на общински съветници 14 партии,  1 коалиции, - общо 15 броя.

Регистрирани партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети за избор на кметове на кметства, 11  партии, 1 коалиции, и 3 инициативен комитет- общо 15 броя.

  1. Партии

 

Партия

Кмет на община

Общински съветници

Кмет на кметство

1

2

3

4

ПП “ГЕРБ“

+

+

+

ПП “НФСБ“

+

+

+

ПП “ДВИЖЕНИЕ 21“

_

+

+

ПП “БСП“

_

+

+

ПП “БДЦ“

+

+

+

ПП “ДПС“

+

+

+

ПП “ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“

_

+

+

ПП “БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ“

+

+

+

ПП ПОЛИТИЧЕСКИ“ЕКОГЛАСТНОСТ“

+

+

+

ПП “ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

+

+

+

ПП “ДВИЖЕНИЕ НАПРЕД БЪЛГАРИЯ“

_

+

_

ПП “РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ“

+

+

+

ПП “АТАКА“

-

+

_

ПП“ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ“

+

+

_

  1. Коалиция 

коалиция

Кмет на община

Общински съветници

Кметове на кметства

 Коалиция „Народен съюз“

съставни партии:

1. „БЪЛГАРИ ЗА АЛТЕРНАТИВА НА СТРАХА, ТОТАЛИТАРИЗМА И АПАТИЯТА" („БАСТА")

2. „БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН СЪЮЗ „РАДИКАЛИ"

3. „ГРАЖДАНСКО ОБЕДИНЕНИЕ ЗА РЕАЛНА ДЕМОКРАЦИЯ" (ГОРД)

4. „ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН"

5. „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"

6. „СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ"

 

+

 

+

 

+

 

  1. Инициативни комитети

 

 

Инициативен комитет

Кмет на община

Общински съветници

Кметове на кметства

Кандидатура на Мима Ангелова Иванова

-

-

Прилеп

Кандидатура на Димо Гроздев Тодоров

-

-

Черница

Кандидатура на Тинко Стойчев Димитров

Сунгурларе

-

-

Кандидатура на „НОВО НАЧАЛО“

-

-

Славянци

 

15.09.2015

Съобщение

Общинска избирателна комисия - Сунгурларе съобщава, че ще приема документи за регистрация на кандидатите за общински съветници и кметове  на 25 октомври 2015 г. всеки ден от 09,00 до 16,00 часа, а на 22.09.2015 г. до 18,00 часа.

15.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 16.09.2015 г. от 17.00ч.

15.09.2015

Съобщение

НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети, регистрирани за участие в местните избори на 25 октомври 2015 г.
С оглед  извършване на проверката по чл. 414, ал. 2 от ИК от ОИК , която следва да извърши ОИК – Сунгурларе , е необходимо партиите, коалициите, местните коалиции и инициативните комитети при подаване на предложенията за регистрация на кандидатски листи да прилагат и копие от личната карта или личния паспорт на всеки кандидат. Общинската избирателна комисия извършва служебна проверка при приемане на документите, след което връща на приносителя копията от документите за самоличност на кандидатите, включени в съответната кандидатска листа. В случаите, при които документа за самоличност на кандидат е издаден след 24 април 2015 г., както и за сверяване на настоящия адрес на кандидатите, ОИК извършва служебна проверка в регистрите на населението в съответната община. 
Предоставянето на личните данни и проверката по чл. 414, ал. 2 от ИК се извършват при спазване на изискванията на Закона за защита на личните данни.

14.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 14.09.2015 г. от 18:00.

11.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 11.09.2015 г. от 17:00.

10.09.2015

Следващото заседание на ОИК Сунгурларе ще се проведе на 10.09.2015 г. от 17:00.

09.09.2015

Съобщение дневен ред 09.09.2015г

Заседание на ОИК-СУНГУРЛАРЕ на 09.09.2015 г.

 

Проект за дневен ред

 

Материали за заседанието:

Член ОИК

1.        

Регистрация на партии, коалиции и инициативни комитети

ПК,АП,КК,ТГ,АС,ДА,ЛЛ,НК,ДМ,

2.        

Поправки на технически грешки

ПК,АП,КК,ТГ,АС,ДА,ЛЛ,НК,ДМ,

3.        

Доклади по жалби и сигнали

ПК,АП,КК,ТГ,АС,ДА,ЛЛ,НК,ДМ,

4.        

Доклади по писма

ПК,АП,КК,ТГ,АС,ДА,ЛЛ,НК,ДМ,

5.        

Разни

ПК,АП,КК,ТГ,АС,ДА,ЛЛ,НК,ДМ,

 

08.09.2015

ПАРТИИТЕ, МЕСТНИТЕ КОАЛИЦИИ, КОАЛИЦИИТЕ И ИНИЦИАТИВНИТЕ КОМИТЕТИ ПОДАВАТ ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА СИ В ОИК НЕ ПО-КЪСНО ОТ 18:00 Ч. НА 14.09.2015 Г.

07.09.2015

Заседанията на Общинската избирателна комисия-Сунгурларе ще се провеждат на следния административен адрес: гр.Сунгурларе, ул.”Георги Димитров” №2, етаж 1. На същия адрес, на табло ще бъдат обявявани и взетите от комисията решения. За връзка с

07.09.2015

Съобщение

Заседанията Общинската избирателна комисия-Сунгурларе  ще се провеждат  на следния административен адрес: гр.Сунгурларе, ул.”Георги Димитров” №2, етаж 1. На същия адрес, на табло ще бъдат обявявани  и взетите от комисията решения. 
За връзка с Общинска избирателна комисия Сунгурларе : 
Тел:0555/ 32 333
още съобщения

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 332 / 11.12.2016

    относно: ЗА ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО село ВЪЛЧИН

  • № 331 / 09.12.2016

    относно: Определяне на членове на ОИК – Сунгурларе за предаване на изборни книжа и материали на председателя на СИК на 10.12.2016г.

  • № 330 / 08.12.2016

    относно: Регистрация на застъпници на кандидатската листа за кмет на кметство в Община Сунгурларе от партия „АБВ”, в частичните избори насрочени за 11 декември 2016г.

всички решения